Сравнение
| 0

Регистрация

Данные пользователя

Данные для входа

или войти

Необходимо ввести фамилию!
Необходимо ввести имя!
Имя введено неправильно!
Фамилия введена неправильно!
Это не email адрес!
Необходимо ввести email!
Пользователь с таким email уже зарегистрирован!
Необходимо ввести пароль!
Введите правильный пароль!
Пожалуйста введите не менее 6-ти символов!
Пожалуйста введите не более 16-ти символов!
Не совпадают пароли!
Необходимо прочитать договор!
Email или пароль не совпадают!

Director comercial

Oferim:
- un loc de muncă stabil;
- salariul constînd din partea fixă și partea variabilă achitat de 2 ori pe lună;
- angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- telefon mobil și transport de serviciu;
- un oficiu modern în imediata apropiere de centrul orașului;
- și lucrul cel mai plăcut: în week-end ne odihnim, de sărbători sărbătorim.
Responsabilități:
- planificarea strategică și dezvoltarea departamentului de vinzari;
- monitorizarea politicii concurențiale de prețuri pe piața internă și externă;
- dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții (elaborarea sistemelor de motivare și de bonusuri pentru clienți);
- elaborarea, implementarea și controlul scopurilor și sarcinilor, indicatorilor cheie pentru departamentul vînzări;
- coordonarea activității  departamentelor - vînzări,  achizitii, marcheting;
- întocmirea rapoartelor stabilite și analiza vînzărilor.
Cerințe:
- experiența reușită de implementare a deciziilor strategice în domeniu vînzărilor;
- experiența de activitate analitică în domeniu vînzărilor, prognozarea vînzărilor – capacitatea de planificare și prognozare (de cel puțin 2 ani);
- experiență în conducerea personalului și organizarea activității, capacitatea de a lua decizii de sine stătător (de cel puțin 2 ani);
- abilități de constituire și conducere a echipei;
- gîndire analitică, responsabilitate, operativitate, calități de lider, orientare către rezultate;
- capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Nu ezita! Obține stabilitate și echilibru alături de compania ”VideoSecurity”!!!
Expediază CV-ul cu o fotografie la adresa electronică:dreamteam@videosecurity.md și te vom contacta.
Află mai multe despre compania noastră accesînd următorul link:
Te așteptăm cu drag în echipa companiei ”VideoSecurity”!