Сравнение
| 0

Регистрация

Данные пользователя

Данные для входа

или войти

Необходимо ввести фамилию!
Необходимо ввести имя!
Имя введено неправильно!
Фамилия введена неправильно!
Это не email адрес!
Необходимо ввести email!
Пользователь с таким email уже зарегистрирован!
Необходимо ввести пароль!
Введите правильный пароль!
Пожалуйста введите не менее 6-ти символов!
Пожалуйста введите не более 16-ти символов!
Не совпадают пароли!
Необходимо прочитать договор!
Email или пароль не совпадают!

Manager aprovizionare

CERINTE:
- Studii superioare (facultatea marketing si ligistica)
- Cunoasterea limbii romine si engleze(mediu-avansat)
- Responsabilitate,capacitati analitice si de comunicare bine dezvoltate, punctualitate, ,abilitati de negociere, lucru in echipa.
-Experienta de munca in activitatea economica externa este binevenita.
RESPONSABILITATI:
- Facilitarea incheierii contractelor cu furnizorii ,negocierea conditiilor contractuale
- Elaborarea noilor directii de dezvoltare a companiei si de introducere a produselor noi
- Identificarea produselor si tehnologiilor noi (inclusiv spatiu postsovetic )
- Efectuarea comenzilor si livrarilor marfurilor si componentelor
- Studierea conjuncturii pietei,depistarea potentialelor exigente fata de particularitatile de consum ale marfurilor si calitatii pe piata mondiala,evaluarea firmelor-concurente
- Desfasurarea lucrarilor de coordonare a activitatii economice externe a firmei cu cea a departamentelor respective ( vamal ,fiscal etc.)
CONDITII:
- Lucru stabil intr-o companie dinamica
- Colectiv prietenos
- Oficiu amplasat in centrul orasului
- Perfectionarea continua a colaboratorilor in vederea cresterii profesionale

Fii la curent cu toate noutățile companiei, devino prietenul nostru pe facebook: http://goo.gl/3kfKvs

Afla mai multe despre compania noastra accesind: https://www.youtube.com/watch?v=_SrLl0dgXL0

Selectarea candidatilor se bazeaza pe CV-urile: dreamteam@videosecurity.md