Сomparație
| 0

Înregistrare

Informatii profil

Datas Autentificare

or login

Este necesar în primul rând nume!
Este nevoie de nume!
Primul nume nu este valid!
Numele de familie nu este valid!
Aceasta nu este o adresă de e-mail!
Este necesară o adresă de e-mail!
Acest e-mail este deja înregistrată!
Este necesară Parola!
Introduceți o parolă validă!
Va rugam sa introduceti 6 sau mai multe caractere!
Vă rugăm să introduceți 16 caractere sau mai puțin!
Parolele nu sunt aceleași!
Sunt obligatorii Termeni și condiții!
E-mail sau parola este greșită!

Director comercial

Oferim:
- un loc de muncă stabil;
- salariul constînd din partea fixă și partea variabilă achitat de 2 ori pe lună;
- angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- telefon mobil și transport de serviciu;
- un oficiu modern în imediata apropiere de centrul orașului;
- și lucrul cel mai plăcut: în week-end ne odihnim, de sărbători sărbătorim.
Responsabilități:
- planificarea strategică și dezvoltarea departamentului de vinzari;
- monitorizarea politicii concurențiale de prețuri pe piața internă și externă;
- dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții (elaborarea sistemelor de motivare și de bonusuri pentru clienți);
- elaborarea, implementarea și controlul scopurilor și sarcinilor, indicatorilor cheie pentru departamentul vînzări;
- coordonarea activității  departamentelor - vînzări,  achizitii, marcheting;
- întocmirea rapoartelor stabilite și analiza vînzărilor.
Cerințe:
- experiența reușită de implementare a deciziilor strategice în domeniu vînzărilor;
- experiența de activitate analitică în domeniu vînzărilor, prognozarea vînzărilor – capacitatea de planificare și prognozare (de cel puțin 2 ani);
- experiență în conducerea personalului și organizarea activității, capacitatea de a lua decizii de sine stătător (de cel puțin 2 ani);
- abilități de constituire și conducere a echipei;
- gîndire analitică, responsabilitate, operativitate, calități de lider, orientare către rezultate;
- capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Nu ezita! Obține stabilitate și echilibru alături de compania ”VideoSecurity”!!!
Expediază CV-ul cu o fotografie la adresa electronică:dreamteam@videosecurity.md și te vom contacta.
Află mai multe despre compania noastră accesînd următorul link:
Te așteptăm cu drag în echipa companiei ”VideoSecurity”!