Сomparație
| 0

Înregistrare

Informatii profil

Datas Autentificare

or login

Este necesar în primul rând nume!
Este nevoie de nume!
Primul nume nu este valid!
Numele de familie nu este valid!
Aceasta nu este o adresă de e-mail!
Este necesară o adresă de e-mail!
Acest e-mail este deja înregistrată!
Este necesară Parola!
Introduceți o parolă validă!
Va rugam sa introduceti 6 sau mai multe caractere!
Vă rugăm să introduceți 16 caractere sau mai puțin!
Parolele nu sunt aceleași!
Sunt obligatorii Termeni și condiții!
E-mail sau parola este greșită!

Manager aprovizionare

CERINTE:
- Studii superioare (facultatea marketing si ligistica)
- Cunoasterea limbii romine si engleze(mediu-avansat)
- Responsabilitate,capacitati analitice si de comunicare bine dezvoltate, punctualitate, ,abilitati de negociere, lucru in echipa.
-Experienta de munca in activitatea economica externa este binevenita.
RESPONSABILITATI:
- Facilitarea incheierii contractelor cu furnizorii ,negocierea conditiilor contractuale
- Elaborarea noilor directii de dezvoltare a companiei si de introducere a produselor noi
- Identificarea produselor si tehnologiilor noi (inclusiv spatiu postsovetic )
- Efectuarea comenzilor si livrarilor marfurilor si componentelor
- Studierea conjuncturii pietei,depistarea potentialelor exigente fata de particularitatile de consum ale marfurilor si calitatii pe piata mondiala,evaluarea firmelor-concurente
- Desfasurarea lucrarilor de coordonare a activitatii economice externe a firmei cu cea a departamentelor respective ( vamal ,fiscal etc.)
CONDITII:
- Lucru stabil intr-o companie dinamica
- Colectiv prietenos
- Oficiu amplasat in centrul orasului
- Perfectionarea continua a colaboratorilor in vederea cresterii profesionale

Fii la curent cu toate noutățile companiei, devino prietenul nostru pe facebook: http://goo.gl/3kfKvs

Afla mai multe despre compania noastra accesind: https://www.youtube.com/watch?v=_SrLl0dgXL0

Selectarea candidatilor se bazeaza pe CV-urile: dreamteam@videosecurity.md